Kompleksowa dostawa ciepła na rzecz Mysłowickiego Ośrodka Kultury

MYSŁOWICKI OŚRODEK KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00035683
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00035683/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-15 12:42
Lokalizacja
Mysłowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b8d8bec-94c3-4a1d-a4ff-1e5d502a0ff2
Identyfikator
2220891551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Para, gorąca woda i podobne produkty

Wykonawcy

1 przyznane

TAURON CIEPŁO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
811 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00035683 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa ciepła na rzecz Mysłowickiego Ośrodka Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MYSŁOWICKI OŚRODEK KULTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242698651

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 7

1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@m-ok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.m-ok.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa dostawa ciepła na rzecz Mysłowickiego Ośrodka Kultury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b8d8bec-94c3-4a1d-a4ff-1e5d502a0ff2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035683

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00295019/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Kompleksowa dostawa ciepła na rzecz Mysłowickiego Ośrodka Kultury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne:
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na kompleksowej dostawie ciepła na rzecz Mysłowickiego Ośrodka Kultury polegająca na sprzedaży ciepła, nośnika ciepła oraz świadczenie usług przesyłowych do obiektu zlokalizowanego przy ul. Grunwaldzkiej 7 o mocy zamówienia 0,280 MW poprzez sieć będącą wyłączną własnością. Inne rozwiązanie jest technicznie i ekonomicznie nieuzasadnione.
Uzasadnienie prawne:
Art. 214 ust. 1 pkt 1 a) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022r., poz. 1710 z późn. zm.) Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze ‒ jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAK.261.253.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 660000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa ciepła na rzecz Mysłowickiego Ośrodka Kultury polegająca na sprzedaży ciepła, nośnika ciepła oraz świadczenie usług przesyłowych do obiektu zlokalizowanego przy ul. Grunwaldzkiej 7 o mocy zamówienia 0,280 MW w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09320000-8 - Para, gorąca woda i podobne produkty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAURON Ciepło Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542732017

7.3.3) Ulica: Ul. Grażyńskiego 49

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-126

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 811800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy