Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Pabianice w sezonie zimowym 2022/2023 – II postępowanie
Zarząd Dróg Miejskich w Pabianicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00527088
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-30 19:15
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7312053808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
9 przyznanych
PIOTR JOŃCZYKLeszczyny Duże, PL
220 320 PLNPIOTR JOŃCZYKLeszczyny Duże, PL
220 320 PLNDAMIAN CYRANŁódź, PL
45 360 PLNDAMIAN CYRANŁódź, PL
45 360 PLNDAMIAN CYRANŁódź, PL
131 925,43 PLNDAMIAN CYRANŁódź, PL
149 297,95 PLNDAMIAN CYRANŁódź, PL
71 459,28 PLNDAMIAN CYRANŁódź, PL
48 571,92 PLNPIOTR JOŃCZYKLeszczyny Duże, PL
38 880 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.