Dostawa zestawów diagnostycznych i surowic
NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00527123
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-30 20:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zestawy diagnostyczneSurowice odpornościowe
Wykonawcy
17 przyznanych
'BIO-RAD POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
62 251,2 PLNPromega Gessellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH)Walldorf, DE
1495 PLNA&A BIOTECHNOLOGY ADAM BURKIEWICZ, EWELINA DAJNOWSKA-BURKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNAGdańsk, PL
3424,87 PLN"FABIMEX" WIĘCEK SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
17 871,84 PLNPromega Gessellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH)Walldorf, DE
12 440 PLNQIAGEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
23 537,03 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 081,02 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
313,2 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
31 468,32 PLNQIAGEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
40 104,4 PLNQIAGEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
40 104,4 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 587,33 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
10 634,53 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8327,1 PLNLIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4388,64 PLNBEATA SOLON-GOGOLŻory, PL
2007,36 PLNZAKŁAD BADAWCZO-WDROŻENIOWY OŚRODKA SALMONELLA IMMUNOLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
1566 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.