Świadczenie usługi ochrony w Sądach funkcjonalnych podległych Sądowi Okręgowemu w Bydgoszczy w roku 2023
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00527124
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-30 20:53
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9531100905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
4 przyznane
HOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
393 725,52 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
393 725,52 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
393 725,52 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
393 725,52 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.