SUKCESYWNA DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH NA ROK 2025
Dowództwo 1 Brygady Logistycznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00035775
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00035775/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-15 12:51
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8bfa7b4-d283-4cd9-94b3-72db8a38bffd
- Identyfikator
- 9671180577
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Wykonawcy
2 przyznane
POLKORN PIEKARNIA Z CUKIERNIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiechocinek, PL · lot 0
126 213,75 PLNPRODUKCJA-HANDEL GAMA S.C., BARBARA JEŻ, OKTAWIUSZ JEŻResko, PL · lot 1
24 148,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00035775 z dnia 2025-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SUKCESYWNA DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH NA ROK 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dowództwo 1 Brygady Logistycznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 093171090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Warszawy 2
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-681
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 1blog.zampub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.1blog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/1blog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SUKCESYWNA DOSTAWA PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH NA ROK 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8bfa7b4-d283-4cd9-94b3-72db8a38bffd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035775
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043751/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych na rok 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578755
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 03/Żyw/D/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 366967,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część I zamówienia – pieczywo i wyroby cukiernicze - Bydgoszcz.Miejsce dostawy: ul. Szubińska101, 85-312 Bydgoszcz,
6 x w tygodniu od poniedziałku do soboty w godz. od 05.00 do 06.00;
2. Zestawienie ilościowe przedmiotu zamówienia przedstawiono w załączniku
nr 1 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz II, zamówienia, zawiera załącznik nr 7 oraz 8 do SWZ zamieszczony oddzielnie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 248247,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część II zamówienia – pieczywo i wyroby cukiernicze - Glewice.Miejsce dostawy: 3 batalion logistyczny, 72-100 Glewice woj. Zachodnio- Pomorskie,
6 x w tygodniu od poniedziałku do soboty w godz. od 06.30 do 07.15.
2. Zestawienie ilościowe przedmiotu zamówienia przedstawiono w załączniku
nr 1 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz II, zamówienia, zawiera załącznik nr 7 oraz 8 do SWZ zamieszczony oddzielnie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 118720,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126213,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136490,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126213,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIEKARNIA POLKORN J. Zieliński sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8910002052
7.3.3) Ulica: ul. Widok 46
7.3.4) Miejscowość: Ciechocinek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-720
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126213,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24148,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52978,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24148,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Oktawiusz Jeż PRODUKCJA HANDEL GAMA B.Jeż, O.Jeż
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Barbara Jeż PRODUKCJA HANDEL GAMA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571648767
7.3.3) Ulica: ul. Leśna 25A
7.3.4) Miejscowość: Resko
7.3.5) Kod pocztowy: 72-315
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24148,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość zamówienia została podana z opcją| 2025-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |