Modernizacja oświetlenia na oświetlenie LED dla zad. „Głęboka modernizacja oraz zwiększenie udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych w budynku Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka.”
Szpital Rejonowy w Raciborzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00001050
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00001050/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-02 10:34
- Lokalizacja
- Racibórz, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a34528d-4546-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6391703765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00001050 z dnia 2023-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia na oświetlenie LED dla zad. „Głęboka modernizacja oraz zwiększenie udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych w budynku Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Rejonowy w Raciborzu
1.3.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276225587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gamowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Racibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 755 37 37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-raciborz.org
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-raciborz.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia na oświetlenie LED dla zad. „Głęboka modernizacja oraz zwiększenie udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych w budynku Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a34528d-4546-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00001050
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003443/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja oświetlenia w ramach projektu "Głęboka modernizacja oraz zwiększenie udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych w budynku Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00380076/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 27/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn. Modernizacja oświetlenia, na oświetlenie w technologii LED dla zadania „Głęboka modernizacja oraz zwiększenie udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych w budynku Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka”.
2) Zakres wymiany oświetlenia na oświetlenie w technologii LED obejmuje następujące bloki oraz budynki szpitala:
- Blok D (3 kondygnacyjny w tym jedna na poziomie piwnicy),
- Blok A (8 kondygnacyjny w tym jedna na poziomie piwnicy; do budynku przylega część windowa stanowiąca budynek E oraz ma poziomach niskiego i wysokiego parteru pomieszczenia oznaczone numerami C),
- Blok B (3 kondygnacyjny; połączony na poziomie niskiego i wysokiego parteru korytarzami z budynkiem A i D),
- Blok C (3 kondygnacyjny; dobudowany prostopadle do budynków A, B, H połączonych przejściami komunikacyjnymi),
- Budynek B2 – budynek składowiska (1 kondygnacyjny; wolnostojący, jednopoziomowy – niski parter),
- Blok J (2 kondygnacyjny, połączony na poziomie niskiego i wysokiego parteru korytarzami z budynkiem H,
- Blok H (3 kondygnacyjny; połączony na poziomie niskiego parteru korytarzami z budynkami A i J i przylega do budynku C),
- Z (2 kondygnacyjny; położony niezależnie od pozostałych budynków, połączony korytarzem poziomu niskiego z budynkiem 2B),
- TLENOWNIA (1 kondygnacyjny; wolnostojący, jednopoziomowy – poziom-1),
- łączniki KORYTARZE (budynki szpitalne A, D, Z, H, B, J połączone są na poziomie niskiego i wysokiego parteru korytarzami / przełączkami komunikacyjnymi),
- SKŁADOWISKO ODPADOW MEDYCZNYCH (1 kondygnacyjny; wolnostojący, jednopoziomowy – parter)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3707645,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5155613,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3707645,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Optima Centrum Sp. z o.o. Sp. K ul. Piotrkowska nr 257a lok 58, 90-456 Łódź
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: IHOL Jan Kubisztal ul. Piotrkowska nr 257a lok 58, 90-456 Łódź
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7252287186
7.3.3) Ulica: ul. Piotrkowska nr 257a lok 58
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-456
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3707645,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2023-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |