"Sukcesywny zakup i dostawa artykułów spożywczych do stołówki Zespołu Szkół Nr 1 i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sierpcu w 2023 r."
POWIATOWY ZESPÓŁ JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00001353
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-02 11:16
- Lokalizacja
- Sierpc, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7761539147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Mięso wołoweDróbRyby mrożoneRyby suszone lub solone; ryby w solance; ryby wędzoneZiemniakiProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRóżne produkty spożywczeJaja
Wykonawcy
9 przyznanych
Olewnik Partner Sp. z o. o.Drobin, PL
87 648 PLNOlewnik Partner Sp. z o. o.Drobin, PL
45 945 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
41 568,41 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
1174,52 PLNPIOTR DEMBIŃSKISierpc, PL
81 932,9 PLNOKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SIERPCUSierpc, PL
67 290,5 PLNPIEKARNIA, CIASTKARNIA "RODZINNA" BARBARA MALINOWSKA I SYNOWIE-SPÓŁKA JAWNALipno, PL
30 785 PLNP.H.U. MUNTERS Kopycińska AnetaSierpc, PL
50 777,98 PLNPIOTR DEMBIŃSKISierpc, PL
10 950 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.