Sukcesywne wykonywanie robót instalacyjnych gazowych, wod-kan i co, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez STBS Spółka z o.o. w rejonie prawobrzeża - część 2
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00001818
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00001818/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-02 12:21
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef539efa-8a8d-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 8521850722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00001818 z dnia 2023-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sukcesywne wykonywanie robót instalacyjnych gazowych, wod-kan i co, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez STBS Spółka z o.o. w rejonie prawobrzeża - część 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne wykonywanie robót instalacyjnych gazowych, wod-kan i co, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez STBS Spółka z o.o. w rejonie prawobrzeża - część 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef539efa-8a8d-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00001818
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 255 pkt 8 ustawy PZP zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki ponieważ negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W przedmiotowym postępowaniu Wykonawca nie złożył oferty w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. Wobec powyższego zamawiając zobligowany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Wr 16/DZE/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywne wykonywanie robót instalacyjnych gazowych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie TBS Spółka z o.o. w rejonie prawobrzeża - część 2. Szczegółowy opis określają Warunki zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 8 ustawy PZP zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki ponieważ negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W przedmiotowym postępowaniu Wykonawca nie złożył oferty w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego.| 2023-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |