Wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania w lokalu mieszkalnym nr 5 przy ul. Stanisława Staszica 4 w Bielsku-Białej – etap XVI/2022

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00001866
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00001866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-02 12:28
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92d35835-821d-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie kotłówInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

Zakład Budowlany Bogdan PuchałkaBielsko-Biała, PL · lot 0
34 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00001866 z dnia 2023-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania w lokalu mieszkalnym nr 5 przy ul. Stanisława Staszica 4 w Bielsku-Białej – etap XVI/2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania w lokalu mieszkalnym nr 5 przy ul. Stanisława Staszica 4 w Bielsku-Białej – etap XVI/2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92d35835-821d-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00001866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028920/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie gazowych etażowych instalacji centralnego ogrzewania w lokalach mieszkalnych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00513179

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w dniu 02.12.2022 r. wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na Wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania w 3 lokalach mieszkalnych zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – etap XVI (nr postępowania: ZGM/22/198/JK) zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy, poprzez opublikowanie ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 02.12.2022 r. pod nr 2022/BZP 00474426/01. Umowę zawarto w dniu 21.12.2022 r.
W ogłoszeniu o zamówieniu (z uwzględnieniem zmiany treści ogłoszenia z dnia 06.12.2022 r.) została uwzględniona informacja o przewidywanych do udzielenia przez Zamawiającego zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, o wartości nie większej niż 35 197,77 zł brutto, których przedmiotem jest m.in. wykonanie w lokalu mieszkalnym przy ul. Stanisława Staszica 4/5 w Bielsku-Białej nowej instalacji gazowej.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-4872aa95-7239-11ed-aea3-5a7c432eaced

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM/22/207/JK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 31481,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania w lokalu mieszkalnym nr 5 przy ul. Stanisława Staszica 4 stanowiącym zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – etap XVI/2022
2. Szczegółowy zakres robót oraz technologie i sposób wykonania przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo określone w Dokumentacji Projektowej, stanowiącej załącznik nr 1 do Zaproszenia, tj.:
1) Projekcie budowlanym budowy wewnętrznej instalacji gazowej dla lokali nr 2, 5, 8 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Stanisława Staszica 4
2) Decyzji nr 636/2022 o pozwoleniu na budowę z dnia 30.08.2022 r.
3) przedmiarach robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Bogdan Puchałka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 937517860

7.3.3) Ulica: ul. Piwonii 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane