Świadczenie usług opiekuńczych, w tym: usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiek. oraz specj.usług opiek. dla dzieci z zaburz.psych.w tym dzieci ze spektrum autyzmu klientów GOPS w Skarszewach

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKARSZEWACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00002063
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-02 12:55
Lokalizacja
Skarszewy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5921940108
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

Wykonawcy

3 przyznane

MEDIS24 sp. z o.o. z siedzibą w WarszawieBiałystok, PL
382 410 PLN
MEDIS24 sp. z o.o. z siedzibą w WarszawieBiałystok, PL
66 970 PLN
KAROLINA BRZESKAStarogard Gdański, PL
110 400 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.