Poprawa bezpieczeństwa pieszych w Będzinie poprzez zastosowanie urządzeń BRD.

Miasto Będzin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00002188
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00002188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-01-02 13:12
Lokalizacja
Będzin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba0a8b2a-6724-11ed-aea3-5a7c432eaced
Identyfikator
6252430128
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy radaroweOznakowanie drogoweMalowanie nawierzchiWznoszenie barier drogowych

Wykonawcy

2 przyznane

DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.Pyrzowice, PL · lot 0
90 812,13 PLN
DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.Pyrzowice, PL · lot 1
230 354,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00002188 z dnia 2023-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Poprawa bezpieczeństwa pieszych w Będzinie poprzez zastosowanie urządzeń BRD.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Będzin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257446

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 20

1.5.2.) Miejscowość: Będzin

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 267 92 38

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.bedzin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedzin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umbedzin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa pieszych w Będzinie poprzez zastosowanie urządzeń BRD.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba0a8b2a-6724-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00002188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016845/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Poprawa bezpieczeństwa pieszych w Będzinie poprzez zastosowanie urządzeń BRD.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00446229/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.24.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 175758,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa służąca poprawie bezpieczeństwa pieszych przy Szkole Podstawowej nr 6 w Będzinie poprzez zastosowanie urządzeń BRD dofinansowana w ramach rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań razem bezpieczniej im. Wł. Stasiaka na lata 2022-2024. Usługa polega na montażu 2 sztuk znaków D-6 i T-27, 2 sztuk radarów prędkości z zasilaniem fotowoltaicznym, 2 sztuk termoznaku A-17, 35 m2 oznakowania chemoutwardzalnego poziomego oraz 40 mb balustrady U-11a przy Szkole Podstawowej nr 6 przy ulicy Konopnickiej w Będzinie, obręb Grodziec.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34932000-9 - Zestawy radarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

4.5.5.) Wartość części: 34037,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa służąca poprawie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów w Będzinie poprzez zastosowanie urządzeń BRD

4.5.3.) Główny kod CPV: 34932000-9 - Zestawy radarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

4.5.5.) Wartość części: 141721,14 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72950,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90812,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90812,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 3862147603

7.3.3) Ulica: ul. Wolności 84,

7.3.4) Miejscowość: Pyrzowice

7.3.5) Kod pocztowy: 42-625

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90812,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-28

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230354,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230354,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGMOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 3862147603

7.3.3) Ulica: ul. Wolności 84,

7.3.4) Miejscowość: Pyrzowice

7.3.5) Kod pocztowy: 42-625

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230354,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-28
2023-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy