Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego, poziomego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz tablic z nazwami ulic na drogach gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych miasta Głogowa

Gmina Miejska Głogów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00002236
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00002236/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-02 13:19
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ec42e65e-56b5-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6930012466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00002236 z dnia 2023-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego, poziomego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz tablic z nazwami ulic na drogach gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych miasta Głogowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 767265437

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://glogow-um.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego, poziomego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz tablic z nazwami ulic na drogach gminnych i powiatowych w granicach administracyjnych miasta Głogowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec42e65e-56b5-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00002236

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027272/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego i pionowego na terenie miasta Głogowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00416188/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP 271.59.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Oznakowanie pionowe:
− przegląd oznakowania, tablic z nazwami ulic, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego dróg gminnych i powiatowych –
koszt objazdów należy uwzględnić w cenach
w kosztorysie ofertowym (w załączeniu wykaz dróg). Objazdy należy wykonywać przynajmniej raz na kwartał. Wykonawca
ma obowiązek sporządzić protokół
z przeglądu oznakowania, który następnie przekaże Zamawiającemu.
− wymiana (dostawa i montaż) uszkodzonych i nieczytelnych znaków drogowych,
− wymiana (dostawa i montaż) uszkodzonych słupków,
− dostawa i montaż nowych słupków i znaków drogowych,
− regeneracja nieczytelnych znaków drogowych oraz słupków.
− dostawa i montaż elementów urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym m.in.:
o progi zwalniające płytowe
o ogrodzenia segmentowe U-12a
o ogrodzenia łańcuchowe U-12b
o ogrodzenie rurowe
o lustra drogowe
o bariery energochłonne
Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia „dziennika bieżącego utrzymania oznakowania poziomego i pionowego i
urządzeń bezpieczeństwa ruchu”.
2. Oznakowanie poziome dróg:
− wykonanie oznakowania poziomego farbą chlorokauczukową z dodatkiem mikrokulek retrorefleksyjnych do oznakowania
nawierzchni asfaltowych, betonowych, z kamienia granitowego dróg gminnych i powiatowych,
− wykonanie oznakowania poziomego farbą chemoutwardzalną z dodatkiem mikrokulek retrorefleksyjnych do oznakowania
nawierzchni asfaltowych dróg gminnych
i powiatowych posiadających nowe nawierzchnie, które zostaną wskazane przez Zamawiającego,
− wykonanie oznakowania poziomego progów zwalniających wykonanych z kostki betonowej typu polbruk farbą
chemoutwardzalną z dodatkiem mikrokulek retrorefleksyjnych
− wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego termoplastycznegodo
oznakowania nawierzchni asfaltowych, betonowych dróg gminnych i powiatowych,
− usuwanie oznakowania poziomego określonego w ptk.4 tiret 1-4 (metoda mechaniczna i chemiczna).
Przed przystąpieniem do odbioru robót wykonawca, zobowiązany będzie
do przedstawienia atestu na zastosowaną farbę wraz z kserokopią faktury zakupu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Techniczna Wykonania
i Odbioru Robót, formularz ofertowy wraz z Załącznikiem 1 A- stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający po analizie cen jednostkowych zawartych w złożonej przez Wykonawcę ofercie oraz ofercie dodatkowej stwierdził, że ogłoszenie zamówienia o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego z podziałem na części, może spowodować zmniejszenie wydatków z budżetu Zamawiającego w tym zakresie.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na wystąpienie istotnej zmiany okoliczności powodującej, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym , czego nie można było wcześniej przewidzieć.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 642891,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 642891,55 PLN

2023-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane