doradztwo techniczne zapewniające prawidłową eksploatację obiektów w zakresie technicznym, zamówień publicznych i usług konserwacyjnych w obiektach Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

Muzeum Wojsk Lądowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00036022
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00036022/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-15 13:22
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a7b2d7d-cfae-44c8-9249-60e87fb4ce58
Identyfikator
5542728485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00036022 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
doradztwo techniczne zapewniające prawidłową eksploatację obiektów w zakresie technicznym, zamówień publicznych i usług konserwacyjnych w obiektach Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Wojsk Lądowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340274642

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerkaska 2

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-641

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: historyczny@muzeumwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/1017628

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

doradztwo techniczne zapewniające prawidłową eksploatację obiektów w zakresie technicznym, zamówień publicznych i usług konserwacyjnych w obiektach Muzeum Wojsk Lądowych Bydgoszcz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a7b2d7d-cfae-44c8-9249-60e87fb4ce58

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00036022

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00553361/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Doradztwo techniczne zapewniające prawidłową eksploatację obiektów w zakresie technicznym, zamówień publicznych i usług konserwacyjnych świadczonych w obiektach Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595850

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MWL/ZP/02/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa obiektów Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy w zakresie:
1) użytkowania obiektów w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami
2) utrzymania obiektów w co najmniej niepogorszonym stanie technicznym i utrzymania w stałej sprawności technicznej
instalacji technicznych obiektu
3) dostawy mediów komunalnych
4) ochrony przeciwpożarowej
5) zamówień publicznych
6) robót konserwacyjnych obiektów MWL

4.5.3.) Główny kod CPV: 70330000-3 - Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena drugiej złożonej oferty – ADREM Witold Janeczko przekroczyła kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a Zamawiający nie mógł podwyższyć tej kwoty do kwoty oferty najkorzystniejszej
2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi