Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2022/2023 na terenie gminy i miasta Jarocin

GMINA JAROCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00003156
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-02 16:05
Lokalizacja
Jarocin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6170006401
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżania

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH 'DROBUD' SPÓŁKA AKCYJNAJarocin, PL
319 597,05 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH 'DROBUD' SPÓŁKA AKCYJNAJarocin, PL
319 597,05 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.