„Modernizacja, przebudowa, rozbudowa i prace remontowo-budowlane instalacji tlenowej oraz sprężonego powietrza w zakresie stopy fundamentowej, rozprężalni "(...)"
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. świętej Barbary w Sosnowcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00003710
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00003710/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-03 08:53
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-576eb13c-0755-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6442876726
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneUsługi związane z budownictwemGazy medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
ORBITGAZ BYTOM S.C., JAROSŁAW SZCZERBA, BERNADETA SZCZERBABytom, PL · lot 0
874 671,02 PLNAGMED - GAZY MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłock, PL · lot 1
316 860 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00003710 z dnia 2023-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja, przebudowa, rozbudowa i prace remontowo-budowlane instalacji tlenowej oraz sprężonego powietrza w zakresie stopy fundamentowej, rozprężalni "(...)"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. świętej Barbary w Sosnowcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296495
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Medyków 1
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-219
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@wss5.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wss5.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja, przebudowa, rozbudowa i prace remontowo-budowlane instalacji tlenowej oraz sprężonego powietrza w zakresie stopy fundamentowej, rozprężalni "(...)"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-576eb13c-0755-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00003710
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026855/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Zaprojektuj i wybuduj - Modernizacja, przebudowa i prace remontowo-budowlane Instalacji tlenowej oraz sprężonego powietrza (…) w związku z COVID-19 post. 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266521/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 47/PNP/DOT/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1009950,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i modernizacja instalacji rozprężalni; zaprojektowanie i wybudowanie fundamentu i ogrodzenia. Wykonanie modernizacji z wymianą instalacji, aparatury AKPiA oraz wyposażenia rozprężalni tlenu – 1 kpl.;wykonanie fundamentu oraz ogrodzenia z instalacjami i armaturą oraz AKPiA niezbędnymi do zabudowania zbiornika z ciekłym tlenem firmy oraz parownicami firmy i podłączenia go do istniejącej instalacji z wymianą armatury w istniejącym zbiorniku o pojemności 10 m3 – 1 kpl.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
4.5.5.) Wartość części: 751611,29 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i wykonanie instalacji połączeniowej maszynowni sprężarek.Wykonanie projektu i modernizacja maszynowni sprężarek z wymianą instalacji, aparatury AKPiA oraz wyposażenia4.5.3.) Główny kod CPV: 24111500-0 - Gazy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 258338,89 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 874671,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 874671,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 874671,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Orbitgaz Bytom Jarosław Szczerba Bernadeta Szczerba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262980994
7.3.3) Ulica: Feliksa Musialika 9
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 874671,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-08Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316860,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 476149,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316860,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGMED – GAZY MEDYCZNE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743219538
7.3.3) Ulica: ul. Basztowa 8
7.3.4) Miejscowość: Nowe Gulczewo
7.3.5) Kod pocztowy: 09-410
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316860,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-08| 2023-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |