MALOWANIE ELEWACJI BUDYNKU ZESPOLONEGO I KLATEK SCHODOWYCH W BUDYNKU GŁÓWNYM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KOSTOMŁOTACH
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOSTOMŁOTACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00004607
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00004607/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-03 10:54
- Lokalizacja
- Kostomłoty, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caa265a4-8b48-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5371050070
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00004607 z dnia 2023-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MALOWANIE ELEWACJI BUDYNKU ZESPOLONEGO I KLATEK SCHODOWYCH W BUDYNKU GŁÓWNYM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KOSTOMŁOTACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOSTOMŁOTACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000792596
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kostomłoty 10
1.5.2.) Miejscowość: Kostomłoty
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-509
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kostomloty.dom@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dpskostomloty.bip.lubelskie.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MALOWANIE ELEWACJI BUDYNKU ZESPOLONEGO I KLATEK SCHODOWYCH W BUDYNKU GŁÓWNYM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KOSTOMŁOTACH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caa265a4-8b48-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00004607
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W związku ze zwiększeniem planu wydatków jednostki ze środków rezerwy subwencji ogólnej na bieżące funkcjonowanie Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach oraz z uwagi na otrzymany protokół okresowej kontroli budynków, w którym zamieszczono uwagi dot. wykonania robót określonych w sekcji II. Wydatkowanie otrzymanych środków powinno być wykonane w roku bieżącym toteż zachowanie terminów nie było możliwe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS/481/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 54034,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie rusztowania, oczyszczanie starej elewacji, uzupełnienie braków w elewacji, gruntowanie elewacji, malowanie elewacji, malowanie ścian wewnątrz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45410000-4 - Tynkowanie
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54034,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPEC-BUD ANDRZEJ IWASZKO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372653706
7.3.3) Ulica: ROMASZKI 19
7.3.4) Miejscowość: ROSSOSZ
7.3.5) Kod pocztowy: 21-533
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54034,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-12-12 do 2022-12-31| 2023-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |