SZP/242-149/2022 Zasoby programistyczne w ramach projektu „CLARIN – Wspólne Zasoby Językowe i Infrastruktura Technologiczna - 5 zadań
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00004927
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-03 11:36
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
Wykonawcy
4 przyznane
DARIUSZ CZERSKIBUDZISKA, PL
30 000 PLNDARIUSZ CZERSKIBUDZISKA, PL
60 000 PLNMICHAŁ RUDOLFWARSZAWA, PL
22 500 PLNMICHAŁ RUDOLFWARSZAWA, PL
22 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.