Utworzenie w Brzegu mieszkań dla migrantów wojennych z Ukrainy - 2 części

GMINA BRZEG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00004976
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00004976/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-03 11:41
Lokalizacja
Brzeg, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e995641-6734-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
7471248878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

2 przyznane

JOANNA NAWROTBrzeg, PL · lot 0
113 911,46 PLN
JOANNA NAWROTBrzeg, PL · lot 1
120 453,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00004976 z dnia 2023-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie w Brzegu mieszkań dla migrantów wojennych z Ukrainy - 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZEG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412711

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Robotnicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Brzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 416 99 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: www.bzp@brzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie w Brzegu mieszkań dla migrantów wojennych z Ukrainy - 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e995641-6734-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00004976

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Solidarni z Ukrainą - pomoc migrantom wojennym w województwie opolskim" w ramach RPO WO na lata 2014 - 2020, Oś Priorytetowa XIV Wsparcie osób uciekających z Ukrainy w wyniku działań zbrojnych prowadzonych na terenie tego kraju, Działanie 14.1 Opolskie solidarne z Ukrainą.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00454109/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.IV.042.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: "Utworzenie mieszkania przy ul. Oławskiej 37/3 w Brzegu dla migrantów wojennych z Ukrainy"
1) Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym, o powierzchni 71,09 m2.
Skład lokalu to:
a) przedpokój 10,71m2,
b) kuchnia 7,66m2,
c) łazienka z w.c. 3,53m2,
d) pokój I 15,01m2,
e) pokój II 10,4m2,
f) pokój III 23,7m2.
2) Zakres remontu do wykonania w lokalu:
a) Roboty ogólnobudowlane zawierające roboty rozbiórkowe, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, roboty murowe i tynkowe, posadzkowe, wykonanie okładzin ściennych oraz roboty malarskie.
b) Roboty instalacyjne obejmują wykonanie nowych instalacji wod. kan. wraz z montażem wodomierza, montaż urządzeń wod. - kan. z kabiną prysznicową (biały montaż), wykonanie instalacji c.o. z wykorzystaniem kotła na paliwo gazowe i montaż wkładu kwasoodpornego w kominie.
c) Wykonanie nowej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem i wyniesieniem licznika energii elektrycznej na klatkę schodową. Instalacja ma obejmować osobny obwód do kuchenki elektrycznej dwupalnikowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 84042,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: "Utworzenie mieszkania przy ul. Oławskiej 40/2 w Brzegu dla migrantów wojennych z Ukrainy"
1) Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni 53,0m2.
Skład lokalu to:
a) kuchnia 6,5m2,
b) pokój I 31,5m2,
c) pokój II 15,0m2
2) Zakres remontu do wykonania w lokalu:
a) Roboty ogólnobudowlane zawierające roboty rozbiórkowe, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, roboty murowe i tynkowe, posadzkowe, wykonanie okładzin ściennych oraz roboty malarskie, likwidacja toalety na klatce schodowej oraz wydzielenie z pokoju I łazienki z w.c. za pomocą ścianek działowych z płyt G/K.
b) Roboty instalacyjne obejmują wykonanie nowych instalacji wod. kan. wraz z montażem wodomierza, montaż urządzeń wod. - kan. z kabiną prysznicową (biały montaż), wykonanie instalacji c.o. z wykorzystaniem kotła na paliwo gazowe i montaż wkładu kwasoodpornego w kominie.
c) Wykonanie nowej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem. Instalacja ma obejmować osobny obwód do kuchenki elektrycznej dwupalnikowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 88766,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113911,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113911,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113911,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Budowlanych "ASZ BUD" Joanna Nawrot

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471093654

7.3.3) Ulica: Towarowa 3

7.3.4) Miejscowość: Brzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 49-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113911,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120453,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120453,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120453,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Budowlanych "ASZ BUD" Joanna Nawrot

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471093654

7.3.3) Ulica: Towarowa 3

7.3.4) Miejscowość: Brzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 49-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120453,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane