Remont (modernizacja) ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym oraz remont (modernizacja) ul. Strzeleckiej w Złotym Stoku

GMINA ZŁOTY STOK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00444403
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00444403/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-05 10:22
Lokalizacja
Złoty Stok, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13589e9b-66b3-48b0-aee4-e660b570c923
Identyfikator
8871635183
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parkingówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00444403 z dnia 2024-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont (modernizacja) ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym oraz remont (modernizacja) ul. Strzeleckiej w Złotym Stoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZŁOTY STOK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718484

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 22

1.5.2.) Miejscowość: Złoty Stok

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-250

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748164164

1.5.8.) Numer faksu: 748164133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zlotystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zlotystok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont (modernizacja) ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym oraz remont (modernizacja) ul. Strzeleckiej w Złotym Stoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13589e9b-66b3-48b0-aee4-e660b570c923

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444403

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055416/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont (modernizacja) ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym oraz remont (modernizacja) ul. Strzeleckiej w Złotym Stoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411614

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RL.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 154158,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z:
a) remontem ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym (dz. nr 377 i 381/2) o powierzchni około 3.200 m2, który jest użytkowany przez pojazdy osobowe, ciężarowe oraz specjalne,
b) remontem ul. Strzeleckiej na odcinku około 62 m (powierzchnia około 230 m2), która jest użytkowana przez pojazdy osobowe oraz specjalne.
2) Zadanie polega na wykonaniu kompleksowych robót budowlanych.
Głównym założeniem jest poprawa stanu technicznego oraz podwyższenie wa-runków komunikacyjno-transportowych z jednoczesną poprawą funkcjonalno-ści istniejącego układu komunikacyjnego oraz bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Ulica Strzelecki i Sportowa oraz przyległy do niej plac parkingowy znajdują się w Złotym Stoku, na terenie powiatu ząbkowickiego, w województwie dolnoślą-skim.
3) W zamierzeniu uwzględniono wykonanie następujących prac:
a) Na nawierzchni ul. Sportowej oraz przyległego placu parkingowego:
- oczyszczenie placu mechanicznie,
- oczyszczenie placu z pyłu,
- uzupełnienie ubytków patcherem (około 15 t),
- wykonanie podwójnego nawierzchniowego utrwalenia grysem i emulsją,
- zawałowanie.
W miejscach ubytków (około 500 m2):
- frezowanie powierzchni zapadniętych,
- uzupełnienie podbudowy,
- skropienie emulsją asfaltową 0,5 l/m2,
- położenie warstwy bitumicznej (4 cm z wałowaniem),
- skropienie emulsją asfaltową 0,5 l/m2,
- położenie warstwy bitumicznej 4 cm,
- zawałowanie,
- oblanie krawędzi asfaltem.
b) Na nawierzchni ul. Strzeleckiej:
- oczyszczenie placu mechanicznie,
- oczyszczenie placu z pyłu,
- uzupełnienie ubytków patcherem (około 15 t),
- wykonanie podwójnego nawierzchniowego utrwalenia grysem i emulsją,
- zawałowanie.
4) Wykonawca zobowiązuje się do wykonania wszystkich robót niezbędnych w celu wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją techniczną, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, obowiązującymi przepisami, normami, uzgodnieniami, z zaleceniami inwestora oraz do oddania przedmiotu niniejszej Umowy Zamawiającemu, w terminie w niej uzgodnionym.
5) Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z obowiązującymi na dzień odbioru końcowego przepisami i normami, a w szczególności z przepisami Prawa budowlanego.

Źródła finansowania zamówienia: Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota Najkorzystniejszej oferty przekroczyła kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia tj. 200000 zł

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295200 PLN

2024-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane