Wykonanie dokumentacji projektowych dróg publicznych na terenie gminy Syców z podziałem na zadania
Gmina Syców
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00006555
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-03 15:20
- Lokalizacja
- Syców, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9111778954
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
ADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
29 520 PLNADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
29 520 PLNADAM STRZESZYŃSKIZielona Góra, PL
29 520 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.