Budowa oświetlenia ulicznego w podziale na II części

MIASTO KALISZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00006566
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00006566/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-03 15:24
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-958a45ac-8b68-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
6180015933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoPrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInne instalacje elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowaniaUkładanie kabli

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA KRZYWDAKalisz, PL · lot 0
390 704,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00006566 z dnia 2023-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w podziale na II części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego w podziale na II części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-958a45ac-8b68-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00006566

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031960/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Budowa oświetlenia ulicznego w podziale na II części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji na „Budowę oświetlenia ulicznego w podziale na III Części” (nr sprawy WRM.2711.23.2022, ogłoszenie o zamówieniu nr 2022/BZP 00428481/01) nie zostały złożone żadne oferty.
W związku z powyższym Zamawiający, nie zmieniając pierwotnych warunków zamówienia zaprosił do negocjacji jednego Wykonawcę.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 2022/BZP 00428481/01

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.25.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 260911,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część 1: Budowa sieci oświetlenia części ulic Greckiej oraz Szarych Szeregów w Kaliszu. Miejsce wykonania: Kalisz, ul. Grecka i ul. Szarych Szeregów, dz. 36/5, 36/6, 36/3, 36/2, 33/5, 30/8, obr. 161 Sulisławice. Zakres rzeczowy objęty niniejszym postępowaniem obejmuje kompleksową realizację przedmiotu inwestycji w szczególności w zakresie:
1) wytyczenie geodezyjne;
2) budowę sieci elektroenergetycznej o napięciu znamionowym nie wyższym niż 1kV;
3) wykonanie niezbędnych pomiarów instalacji;
4) wykonanie tabliczek z logo Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza (rozmiar i miejsce usytuowania do uzgodnienia z Zamawiającym, na etapie realizacji zamówienia);
5) przywrócenie do stanu poprzedniego zajmowanego pasa drogowego.
2. Część 2: Budowa sieci oświetlenia ulicznego na ulicy Piotra Sulisławskiego w Kaliszu. Miejsce wykonania: Kalisz, ul. Piotra Sulisławskiego, dz. 1, 34/1, 84/2 obr. 162 Sulisławice Kolonia. Zakres rzeczowy objęty niniejszym postępowaniem obejmuje kompleksową realizację przedmiotu inwestycji w szczególności w zakresie:
1) wytyczenie geodezyjne;
2) budowę sieci elektroenergetycznej o napięciu znamionowym nie wyższym niż 1kV;
3) wykonanie niezbędnych pomiarów instalacji;
4) wykonanie tabliczek z logo Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza (rozmiar i miejsce usytuowania do uzgodnienia z Zamawiającym, na etapie realizacji zamówienia);
5) przywrócenie do stanu poprzedniego zajmowanego pasa drogowego.
3. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest również do wykonania wszelkich robót przygotowawczych, porządkowych, utrzymania zaplecza budowy, sporządzenia planu BIOZ (jeżeli dotyczy), organizacji placu budowy, organizacji ruchu drogowego (jeżeli dotyczy), zapewnienia obsługi geodezyjnej, do wznowienia znaków geodezyjnych w przypadku ich zniszczenia, uszkodzenia lub przesunięcia w trakcie prowadzonych robót, w przypadku potrzeby zajęcia pasa drogowego na czas ww. inwestycji, należy wystąpić w imieniu Zamawiającego do Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu składając stosowny wniosek, ewentualnego poniesienia kosztów za zajęcie pasa drogowego lub podpisania umowy użyczenia drogi, realizacji warunków określonych w opiniach organów, uzgodnieniach, decyzjach, wykonania wszelkich badań i prób, przywrócenia terenu
i nawierzchni przyległych do obiektu do stanu poprzedniego, oraz innych czynności niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia.
4. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia (w przypadku każdej Części) wykona i dostarczy na dzień odbioru robót budowlanych:
1) dokumentację powykonawczą w 2 egzemplarzach;
2) potwierdzenie złożenia zawiadomienia o wykonaniu prac geodezyjnych wraz
z operatem, sporządzone przez osobę wykonującą samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji kartografii oraz posiadającą odpowiednie uprawnienia zawodowe. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest w terminie 30 dni od złożenia w/w zawiadomienia przedłożyć Zamawiającemu dokumentację geodezyjną, zawierającą wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej. Wyżej wymieniona dokumentacja zostanie przekazana w 3 egzemplarzach.
5. Szczegółowy zakres prac i sposób ich realizacji określony został również w załącznikach obejmujących:
5.1. Dla Części 1:
1) Projekt budowlany składający się z:
a) Projektu zagospodarowania terenu pn. „Oświetlenie części ulic Greckiej oraz Szarych Szeregów w Kaliszu”;
b) Projektu architektoniczno-budowlanego - pn. „Oświetlenie części ulic Greckiej oraz Szarych Szeregów w Kaliszu”;
c) Projektu technicznego - pn. „Oświetlenie części ulic Greckiej oraz Szarych Szeregów w Kaliszu”;
2) Projektu wykonawczego - pn. „Oświetlenie części ulic Greckiej oraz Szarych Szeregów w Kaliszu”;
3) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych dla robót pn. „Oświetlenie części ulic Greckiej oraz Szarych Szeregów w Kaliszu”;
5.2. Dla Części 2:
1) Projekt budowlany składający się z:
a) Projektu zagospodarowania pn. „Budowa sieci oświetlenia ulicznego na ulicy Piotra Sulisławskiego w Kaliszu”;
b) Projektu architektoniczno-budowlanego - pn. „Budowa sieci oświetlenia ulicznego na ulicy Piotra Sulisławskiego w Kaliszu”;
c) Projektu technicznego - pn. „Budowa sieci oświetlenia ulicznego na ulicy Piotra Sulisławskiego w Kaliszu”;
2) Projekt wykonawczy - pn. „Budowa sieci oświetlenia ulicznego na ulicy Piotra Sulisławskiego w Kaliszu”;
3) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych dla robót pn. „Budowa sieci oświetlenia ulicznego na ulicy Piotra Sulisławskiego w Kaliszu”;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314310-7 - Układanie kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo "KWADRAT"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181500659

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 390704,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Na podaną w ogłoszeniu wartość umowy składają się 2 umowy:
1) UA/182/WRM/2022 z dnia 27.12.2022 na kwotę: 173.394,34 PLN brutto
oraz
2) UA/184/WRM/2022 z dnia 27.12.2022 na kwotę: 217.310,19 PLN brutto
2023-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane