Dom Pomocy Społecznej w Krakowie, ul. Krakowska 55 – dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych w IV kwartale 2024 r.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00036687
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00036687/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-15 14:26
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d11d99c-2766-4d0a-b749-6c214ed8d471
Identyfikator
9441028328
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszczące i polerującePreparaty piorącePasty i proszki czyszczącePreparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniachŚrodki czyszcząceProdukty do zmywania naczyńMiotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowymRóżne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

Wykonawcy

3 przyznane

MATCHEM 2000 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkawina, PL · lot 0
9414,5 PLN
MATCHEM 2000 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkawina, PL · lot 1
18 870,77 PLN
MATCHEM 2000 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkawina, PL · lot 2
17 818,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00036687 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dom Pomocy Społecznej w Krakowie, ul. Krakowska 55 – dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych w IV kwartale 2024 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292994

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 55

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-066

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dpskrakowska.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpskrakowska.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d11d99c-2766-4d0a-b749-6c214ed8d471

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dom Pomocy Społecznej w Krakowie, ul. Krakowska 55 – dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych w IV kwartale 2024 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d11d99c-2766-4d0a-b749-6c214ed8d471

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00036687

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053971/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 Dom Pomocy Społecznej w Krakowie, ul. Krakowska 55 – dostawa środków czystości i artykułów gospodarczych IV kwartale 2024

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614379

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS-OP.271.50.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do Zamawiającego środków piorących w IV kwartale 2024 r. (tj. od daty podpisania umowy do 20.12.2024 r.), w tym proszki, płyny i pasty do prania, środki do płukania i odplamiacz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39831000-6 - Preparaty piorące

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

4.5.5.) Wartość części: 9801,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do Zamawiającego środków do sprzątania w IV kwartale 2024 r. (tj. od daty podpisania umowy do 20.12.2024 r.), w tym: płyny do mycia różnych powierzchni (do posadzek, blatów), płyny do naczyń, płyny do mycia toalet, kabin prysznicowych i szyb, kostki do zmywarek, środki do czyszczenia stali nierdzewnej i mebli, odświeżacze powietrza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

39830000-9 - Środki czyszczące

39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń

4.5.5.) Wartość części: 19862,90 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do Zamawiającego artykułów gospodarczych w IV kwartale 2024 r. (tj. od daty podpisania umowy do 20.12.2024 r.), w tym m.in.: ścierki do podłogi, ścierki do kurzu, szczotki, worki na odpady, worki i pojemniki na odpady medyczne, zamiatacze, trzonki, stelaże i mopy bawełniane do mopów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

4.5.5.) Wartość części: 20655,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9414,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9524,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9414,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Matchem2000 Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 357520510

7.3.3) Ulica: Hallerów

7.3.4) Miejscowość: Skawina

7.3.5) Kod pocztowy: 21-050

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9414,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18870,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18870,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18870,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Matchem2000 Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 357520510

7.3.3) Ulica: Hallerów

7.3.4) Miejscowość: Skawina

7.3.5) Kod pocztowy: 32-050

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18870,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17818,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20936,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17818,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Matchem2000 Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 357520510

7.3.3) Ulica: Hallerów

7.3.4) Miejscowość: Skawina

7.3.5) Kod pocztowy: 32-050

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17818,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20
2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy