Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg (ulic) powiatowych w systemie interwencyjnym na terenie Powiatu K o n e c k i e g o w sezonie zimowym 2022/ 2023 (zamówienie podzielone na 11 części)
Zarząd Dróg Powiatowych w Końskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00007393
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-04 09:31
- Lokalizacja
- Końskie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6581707358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńRóżne usługi
Wykonawcy
9 przyznanych
SŁAWOMIR CIEŚLIKKońskie, PL
140 980 PLNSŁAWOMIR CIEŚLIKKońskie, PL
146 300 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "WALDI" SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF WIELGUS, TOMASZ WIELGUS, WŁADYSŁAW WIELGUSRadoszyce, PL
151 430 PLNDANIEL CIEŚLIKKońskie, PL
143 450 PLNSŁAWOMIR CIEŚLIKKońskie, PL
146 300 PLNDANIEL CIEŚLIKKońskie, PL
142 880 PLNMARIAN KARASIŃSKIKońskie, PL
54 756 PLNMARIAN KARASIŃSKIKońskie, PL
77 736 PLNMARIAN KARASIŃSKIKońskie, PL
38 880 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.