Sukcesywna dostawa owoców, ziemniaków i warzyw na rok 2023
Dowództwo 1 Brygady Logistycznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00008499
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-04 11:58
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9671180577
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Wykonawcy
4 przyznane
MAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
42 007,88 PLNMAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
17 448,9 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SAUERKRAUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKALISZ, PL
15 429,75 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SAUERKRAUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKALISZ, PL
6154,05 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.