Dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola Publicznego nr 2 w Kątach Wrocławskich

Przedszkole Publiczne nr 2 w Kątach Wrocławskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00008508
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-04 12:00
Lokalizacja
Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8961604789
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mleczarskieOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty głęboko mrożoneRóżne produkty spożywczeJajaWoda naturalnaSoki owocowe i warzywne

Wykonawcy

9 przyznanych

STANISŁAW FALTYNSmolec, PL
32 607,5 PLN
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO E.M.K.SMOLAREK SPÓŁKA JAWNAKościan, PL
94 365 PLN
SPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
81 717 PLN
SPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
73 128 PLN
AUGUSTO-SOPEL JABŁOŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAKalisz, PL
63 081,5 PLN
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
95 149,16 PLN
SPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
8075 PLN
MARIAN SOPINKAWrocław, PL
8782,2 PLN
AJSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL
6195 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.