Budowa hali widowiskowo-sportowej z wewnętrznymi instalacjami i łącznikiem w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Tańskiego w Mielcu
URZĄD MIEJSKI W MIELCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00009597
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00009597/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-04 14:03
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbe874af-5447-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8171003251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00009597 z dnia 2023-01-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali widowiskowo-sportowej z wewnętrznymi instalacjami i łącznikiem w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Tańskiego w Mielcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W MIELCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.mielec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mielec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargiu.um.mielec.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali widowiskowo-sportowej z wewnętrznymi instalacjami i łącznikiem w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Tańskiego w Mielcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbe874af-5447-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00009597
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027535/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Budowa hali widowiskowo - sportowej z wewnętrznymi instalacjami i łącznikiem w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Tańskiego w Mielcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408416/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.65.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje budowę hali widowiskowo-sportowej z wewnętrznymi instalacjami i łącznikiem w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Tańskiego w Mielcu. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: budowę hali, budowę łącznika, wewnętrzne instalacje (wod.-kan., wentylacji, c.o., węzeł cieplny, elektryczne, nagłośnienie, system telewizji dozorowej), przyłącza (wodociąg, kanalizacją sanitarna, kanalizacja deszczowa, ciepłociąg), instalację fotowoltaiki, wyposażenie, zagospodarowanie terenu: zieleń, ogrodzenie i droga ppoż. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Rozdziale II i III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym na składanie ofert do Zamawiającego wpłynęło 8 ofert na realizacje przedmiotowego zamówienia. Oferta z najniższą ceną, złożona przez Wykonawcę – Termobud A.J. Kowal Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu zawiera propozycję realizacji przedmiotowego zamówienia za kwotę równą 16 900 000,00 zł brutto, czyli znacznie przewyższającą kwotę jaką Zamawiający wskazał przed otwarciem ofert jako zabezpieczoną w budżecie na realizację przedmiotowego zamówienia. Zamawiający jednocześnie nie ma możliwości zwiększenia przeznaczonych środków finansowych o kwotę różnicy pomiędzy wartościami środków przeznaczonych na realizację zamówienia a oferty z najniższą ceną.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16900000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23289275,00 PLN
| 2023-01-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |