Dostawy kotletów sojowych, makaronu, artykułów zbożowych, artykułów strączkowych, przypraw
Areszt Śledczy w Grójcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00009767
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-04 14:25
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7971290197
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kiełki sojoweMakaron niegotowanyProdukty zbożoweGrochFasolaPrzyprawy i przyprawy korzenneOcet; sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy; gotowa musztarda
Wykonawcy
5 przyznanych
DOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
84 370,55 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
84 370,55 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
84 370,55 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
84 370,55 PLNDOROTA DOBERSTAJNInowrocław, PL
84 370,55 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.