Praca sprzętu budowlanego, usługi transportowe dla potrzeb Gminy Tomaszów Lubelski w 2023 roku
Gmina Tomaszów Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00010634
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00010634/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-01-05 08:24
- Lokalizacja
- Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b09fcf1-7a16-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 9211867433
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00010634 z dnia 2023-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Praca sprzętu budowlanego, usługi transportowe dla potrzeb Gminy Tomaszów Lubelski w 2023 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tomaszów Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369089
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 29 Listopada 9
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846643085
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@tomaszowlubelski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugtomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tomaszowlubelski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Praca sprzętu budowlanego, usługi transportowe dla potrzeb Gminy Tomaszów Lubelski w 2023 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b09fcf1-7a16-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00010634
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00490306
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IT.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest praca sprzętu budowlanego, usługi transportowe dla potrzeb Gminy Tomaszów Lubelski w 2023 roku.
2. Zakres zamówienia obejmuje roboty ziemne, transport oraz rozkładanie kruszywa oraz żużlu w celu naprawy nawierzchni drogowych, utrzymanie porządku przy drogach gminnych. Zamówienie obejmuje następujący sprzęt budowlany oraz szacowany łączny czas pracy w ciągu 2023 roku:
a) praca koparki na podwoziu gąsienicowym 0,5 m³ – 300 godz.
b) praca ładowarki czołowej o mocy min. 70 KM (łyżka + widły) – 300 godz.
c) praca walca drogowego o masie min. 10 ton – 100 godz.
d) praca samochodu ciężarowego o ładowności min 8 ton (min 2szt.) – 300 godz.
e) praca minikoparki na podwoziu gąsienicowym 0,25 m3 o masie do 2 ton – 200 godz.
f) praca frezarki hydraulicznej do pni na wysięgniku – 10 godz.
g) praca spycharki hydraulicznej na podwoziu gąsienicowym o mocy min. 75KM – 100 godz.
h) praca równiarki – 10 godz.
i) praca koparko ładowarki 0,25 m3 – 10 godz.
j) praca koparki na podwoziu kołowym 0,5 m3 – 10 godz.
k) praca rozciełacza/rozcielacza na podwoziu gąsienicowym – 20 godz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283392,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340710,00 PLN
| 2023-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |