Wykonywanie usług komunalnych na terenie Gminy Chmielno
Gmina Chmielno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00010831
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00010831/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-01-05 08:56
- Lokalizacja
- Chmielno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e14410a4-76f6-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 5891005420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00010831 z dnia 2023-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie usług komunalnych na terenie Gminy Chmielno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674925
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gryfa Pomorskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Chmielno
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-333
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586856868
1.5.8.) Numer faksu: 587425963
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chmielno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chmielno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
bip.chmielno.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie usług komunalnych na terenie Gminy Chmielno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e14410a4-76f6-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00010831
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009102/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.3 Wykonywanie usług komunalnych ne trenie Gminy Chmielno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00484982
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP-II.271.43.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3690965,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług komunalnych na terenie Gminy Chmielno w podziale na części:
CZĘŚĆ 1: ZAPEWNIENIE TRANSPORTU DZIECI I UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH,
CZĘŚĆ 2: UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU ORAZ ZIMOWE UTRZYMANIE TERENÓW GMINNYCH, A TAKŻE WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH USŁUG KOMUNALNYCH;
CZĘŚĆ 3: UTRZYMANIE ZIELENI NA TERENACH GMINNYCH;
CZĘŚĆ 4: WYKONYWANIE ROBÓT W ZAKRESIE GMINNYCH DRÓG, ULIC, MOSTÓW I PLACÓW
4.5.3.) Główny kod CPV: 98000000-3 - Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34121100-2 - Autobusy transportu publicznego
60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw
45232452-5 - Roboty odwadniające
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892030495
7.3.3) Ulica: Gryfa Pomorskiego 28A
7.3.4) Miejscowość: Chmielno
7.3.5) Kod pocztowy: 83-333
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2206069,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-31| 2023-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |