„Rewitalizacja zdegradowanej przestrzeni w Pelplinie – ETAP III”

Gmina Pelplin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00011013
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00011013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-05 09:21
Lokalizacja
Pelplin, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65631bed-506b-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
5931005137
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni ulicInstalowanie znaków drogowychChodnikiRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie wyrobów metalowychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

1 przyznane

PELKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPelplin, PL · lot 0
412 050 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00011013 z dnia 2023-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja zdegradowanej przestrzeni w Pelplinie – ETAP III”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pelplin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 4

1.5.2.) Miejscowość: Pelplin

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-130

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: erecka@pelplin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pelplin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pelplin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewitalizacja zdegradowanej przestrzeni w Pelplinie – ETAP III”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65631bed-506b-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00011013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003418/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy osiedlach Limanowskiego i Szpitalna w Pelplinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402539/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.1.23.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2888154,72 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 658008,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia jest realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj zadania pn. Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy osiedlach Limanowskiego i Szpitalna.
2. Przedmiot zadania obejmuje:
1) opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (projektu zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno- budowlanego oraz technicznego) wraz z dokumentacją kosztorysową oraz uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń, uzgodnień oraz ostatecznej decyzji umożliwiającej prowadzenie robót budowlanych;
2) wykonanie robót budowlanych ze wszystkich branż według opracowanej dokumentacji łącznie ze sprawowaniem nadzoru autorskiego;
3) dokumentację projektowo-kosztorysową należy sporządzić zgodnie z powszechnie obowiązującym stanem prawnym oraz uzyskać wszelkie uzgodnienia, opinie, sprawdzenia, warunki techniczne, decyzje, pozwolenia i zatwierdzenia dokumentacji wymagane obowiązującymi przepisami. Dokumentację projektowo-kosztorysową należy uzgodnić z Pomorskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233140-2 - Roboty drogowe

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

34953300-5 - Chodniki

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 412050,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 808000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 412050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PELKOM SP. Z O. O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932253877

7.3.4) Miejscowość: PELPLIN

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 412050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-03-31
2023-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane