Modernizacja ogólnodostępnego placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelisku dla zwiększenia jego dostępności.

GMINA KOŚCIELISKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00037216
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00037216/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-15 15:34
Lokalizacja
Kościelisko, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-742d34a3-1daa-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
7361699456
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

"BRATY I KOMPANY" S.C.,TRZEBUNIA WOJCIECH,TRZEBUNIA MACIEJKościelisko, PL · lot 0
392 985 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00037216 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogólnodostępnego placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelisku dla zwiększenia jego dostępności.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŚCIELISKO

1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych, Utrzymania Dróg i Gospodarki Komunalnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892305

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nędzy Kubińca 101

1.5.2.) Miejscowość: Kościelisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-511

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182023400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakoscielisko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakoscielisko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-742d34a3-1daa-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ogólnodostępnego placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelisku dla zwiększenia jego dostępności.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-742d34a3-1daa-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00037216

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064247/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja ogólnodostępnego placu zabaw przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kościelisku dla zwiększenia jego dostępności

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345180

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia – przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na mo-dernizacji ogólnodostępnego placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelisku (34-511 Kościelisko, ul. Szeligówka 11) dla zwiększenia jego dostępności.

Cel projektu: modernizacja istniejącego placu zabaw – utworzenie sensorycznego placu zabaw bez barier dostosowanego do potrzeb osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, a przy tym atrakcyjnego również dla osób w pełni sprawnych, który da szanse na integrację osób pełno-sprawnych z niepełnosprawnymi, pozwoli na pokonywanie barier oraz stygmatyzacji, przyczyni się do zmiany spojrzenia na kwestie niepełnosprawności i pozytywnie wpłynie na przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. demontaż istniejącego placu zabaw (urządzeń i podłoża)
2. przygotowanie podłoża nowego placu
3. urządzenie zieleni na terenie placu zabaw
4. montaż wyposażenia placu
5. montaż systemu informacyjnego

Zakres zamówienia obejmuje także kompleksową obsługę inwestycji w zakresie formalnym – obsługa geodezyjna, zgłoszenie rozpoczęcia robót, wymagane powiadomienia instytucji uzgadniających projekt oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z uzyskaniem certyfikatu bezpieczeństwa w formule tzw. „in situ” - potwierdzenie zgodności urządzeń zabawowych i sposobu ich montażu, zachowania wymaganych stref bezpieczeństwa oraz prawidłowych wysokości upadku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 392985,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392985,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 392985,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRATY i KOMPANY s.c. Wojciech Trzebunia, Maciej Trzebunia

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361507356

7.3.4) Miejscowość: Kościelisko

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392985,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-24
2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane