„Sukcesywna dostawa żywności do placówek oświatowych oraz GZO-W znajdujących się na terenie gminy Kurzęt-nik”
GMINA KURZĘTNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00011874
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-05 11:17
- Lokalizacja
- Kurzętnik, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8771475550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty mleczarskieJajaProdukty głęboko mrożoneWarzywa mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybRyby wędzoneMięsoWędlinyDróbPodrobyPrzetworzone owoce i warzywaZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyPieczywo
Wykonawcy
8 przyznanych
BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
137 223,39 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
135 032,35 PLNZBIGNIEW KUTZANowe Miasto Lubawskie, PL
17 110 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
23 760,5 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
116 368 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
210 305,6 PLNZBIGNIEW KUTZANowe Miasto Lubawskie, PL
140 191,5 PLNJAKUB WÓJCICKIUzdowo, PL
68 905,92 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.