SERWIS TECHNICZNY APARATURY MEDYCZNEJ
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00012113
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-05 11:44
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8951645574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
20 przyznanych
'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4752 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
5927,04 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2160 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3024 PLN"DUTCHMED PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
16 917,12 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
31 860 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
432 PLNTDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL
3240 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
432 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1729 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
16 827,31 PLNJACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
4043,52 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
3869,38 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
1349,78 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
1979,68 PLNKONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAChełmno, PL
5927,04 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
1079,83 PLNCENTROMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadwanice, PL
4949,21 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
10 800 PLN"DUTCHMED PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
55 069,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.