Wymiana folii na pięciu tunelach szkółki kontenerowej

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00012251
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00012251/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-05 12:03
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3414c65-5c0f-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8710002219
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa dachów

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ KŁÓSEKRzezawa, PL · lot 0
179 580 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00012251 z dnia 2023-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana folii na pięciu tunelach szkółki kontenerowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545553

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szarwarska 1

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowatar@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowa.krakow.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dabrowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana folii na pięciu tunelach szkółki kontenerowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3414c65-5c0f-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00012251

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00423059/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania „Wymiana folii na pięciu tunelach szkółki kontenerowej”
1. Wymiary pojedynczego tunelu:
- szerokość 9,60m
- długość 60,00 m
- obwód tunelu do pokrycia 15,20m + zakotwienie folii w gruncie 0,70*2
- wywietrznik w szczycie dachu wzdłuż całej długości tunelu
- istniejące ściany szczytowe poszyte płytami z poliwęglanu komorowego
2. Zakres robót:
- wymiana podwójnej folii ogrodniczej (pompowanej) na podwójną folię o grubości minimum 0,180 mm, z czego zewnętrzna folia powinna posiadać filtr UV natomiast wewnętrzna pokryta warstwą antykondensacyjną, przepuszczalność światła pojedynczej folii powyżej 90%, mocowanie folii klipsami z listwą metalową dodatkowo folię należy zakotwić w gruncie – ilość folii ok. 9960,0 m2 na pokrycie wszystkich 5 tuneli podwójną warstwą folii.
- wymiana uszczelnień wywietrznika górnego (5 kpl.)
- wymiana rękawa foliowego (bez konstrukcji mocowania) do rozprowadzenia ciepłego powietrza z nagrzewnicy -
5 x 60 mb
- wymiana uszczelnień wywietrzników dachowych - 5 kpl
- zamontowanie na wywietrznikach dachowych siatek p/ptakom – ok. 94,5m2 x5=472,5 m2
- przegląd i konserwacja mechanizmów wywietrzników dachowych – 5 kpl
3. Materiały z demontażu pokrycia oraz rękawów foliowych Wykonawca przekaże do utylizacji i przedłoży Zamawiającemu stosowne dokumenty. Ilość folii do utylizacji – ok. 10 440,0 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179580,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179580,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179580,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ,,FARMER” CO Łukasz Kłósek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 868-141-38-64

7.3.4) Miejscowość: Borek 352

7.3.5) Kod pocztowy: 32-765

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179580,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-03-31
2023-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane