Użytkowanie programu Quorum

Centrum Projektów Europejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00037369
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00037369/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-15 18:34
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5d1dc8b-4cd3-4ee0-8cbc-5615bbb37680
Identyfikator
7010158887
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

2 przyznane

QNT SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot 0
55 822,32 PLN
QNT SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot 1
19 680 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00037369 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Użytkowanie programu Quorum

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Projektów Europejskich

1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Projektów Europejskich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141681456

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Puławska 180

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-670

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cpe.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cpe.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Użytkowanie programu Quorum

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5d1dc8b-4cd3-4ee0-8cbc-5615bbb37680

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00037369

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PTFE 2021-2027, Programu Operacyjnego PT FERS 2021-2027, Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2021-2027, Programu Współpracy Interreg V-A Południowy Bałtyk 2021-2027, Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2021-2027, Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Firma QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o. posiada majątkowe prawa oprogramowania pod nazwą QUORUM, wykorzystywanego w Centrum Projektów Europejskich od 2009 r. Oprogramowanie ma rozbudowaną i skomplikowaną strukturę wewnętrzną oraz szeroki zakres funkcjonalny. Żaden inny podmiot zewnętrzny nie jest w stanie wykonywać analogicznej usługi, ponieważ wymagałoby to udostępnienia przez Wykonawcę pełnej wiedzy i dokumentacji technicznej, min. kodów źródłowych. Firma nie przekazuje nie przekazuje powyższych Nabywcom ani też nie można ich odkupić na podstawie odrębnej umowy. Użytkowane oprogramowanie ma charakter utworu, w rozumieniu art. 1 ust. 2 pkt 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zamawiający jest zobowiązany do racjonalnego wydatkowania środków. Dlatego obecnie zmiana całego oprogramowania księgowo-kadrowo-płacowego na inny spowodowałaby poważne obciążenie finansowe.
Zachodzi przesłanka udzielenia zamówienia na podstawie art. 305 pkt 1 z zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit a).

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WA.263.26.2024.MM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 61384,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Użytkowanie programu - modułu eWnioski systemu Quorum
1. nabycie praw dotyczących użytkowania następującego programu:
1.1. moduł eWnioski systemu Quorum,
1.2. moduł eBramka systemu Quorum
zwanego w dalszej części Umowy Oprogramowaniem.
2. Licencjodawca wraz z Oprogramowaniem dostarczy Licencjobiorcy:
2.1. dokumentacje zawierające niezbędne informacje dotyczące sposobu i zakresu posługiwania się Oprogramowaniem, w formie „Instrukcji dla użytkownika” utrwalonej w postaci elektronicznej,
2.2. zapisane na nośnikach optycznych wersje binarne Oprogramowania.
3. Licencjodawca zobowiązuje się utrzymywać aktualność Oprogramowania, co polegać będzie na:
3.1. nowelizacjach użytkowanego Oprogramowania wynikających ze zmian legislacyjnych,
3.2. nowelizacjach użytkowanego Oprogramowania wynikających z wprowadzonych przez Licencjodawcę zmian funkcjonalnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.) Wartość części: 45384,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wdrożenie funkcjonalności umożliwiającej złożenie wniosku w zakresie pracy zdalnej za porozumieniem stron

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.) Wartość części: 16000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55822,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55822,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55822,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6310102123

7.3.3) Ulica: ul. Knurowskiej 19

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-800

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55822,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19680,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19680,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19680,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6310102123

7.3.3) Ulica: ul. Knurowskiej19

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-800

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19680,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi