Budowa skateparku w Jarze Wilanowskim w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00012950
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00012950/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-05 13:28
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c52cb81-6586-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00012950 z dnia 2023-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skateparku w Jarze Wilanowskim w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa skateparku w Jarze Wilanowskim w ramach Budżetu Obywatelskiego 20192.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c52cb81-6586-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00012950
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021496/149/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.89 Budowa skateparku w Jarze Wilanowskim w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00443093/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 174/BZP-U.510.144.2022/KB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa skateparku w Jarze Wilanowskim w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019”
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
a) budowę skateparku o wymiarach 19m x 24m wykonanego w technologii żelbetowej „cast in place”;
b) wykonanie 6 pozostałych elementów skateparku;
c) budowę oświetlenia skateparku;
d) budowę kanalizacji deszczowej celem odwodnienia niecki typu „BOWL”;
e) wyposażenia w elementy małej architektury: , kosze na odpady, oraz tablicę z regulaminem;
f) wykonanie nasadzeń;
g) odtworzenie terenu.
Ponadto, o ile dla wykonania robót wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to Wykonawca wykona te prace i czynności oraz uzyska niezbędne decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta złożona przez Wykonawcę DOMBUD ANNA ZADOROŻNA RYSZARD ZADOROŻNY SPÓŁKA JAWNA ul. Chorzowska 64, 44-100 GLIWICE podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) ustawy Pzp, ponieważ wykonawca wniósł wadium w sposób nieprawidłowy, tj. nie spełnia ono wymagań dotyczących wadium, o których mowa w art. 97 ust. 5 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 97 ust. 5 ustawy Pzp wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą. Termin związania ofertą w przedmiotowym postępowaniu upływa w dniu 03.01.2023r. Wykonawca natomiast złożył wraz z ofertą ubezpieczeniową gwarancję zapłaty wadium o nr 903013992455 z dnia 01.12.2022 r., z której wynika, że gwarancja jest ważna „od dnia 05-12-2022 r. do dnia 10-20-2023 r.”. Gwarancja powinna uwzględniać cały okres związania ofertą, jednak w przypadku gwarancji złożonej przez Wykonawcę, Zamawiający nie jest w stanie stwierdzić, kiedy upływa okres ważności gwarancji, określony jako „10-20-2023 r.”, a tym samym czy obejmuje on cały okres związania ofertą – wadium zostało więc wniesione w sposób nieprawidłowy.W związku z faktem, że jedyna złożona oferta w przedmiotowym postępowaniu podlega odrzuceniu, zachodzi podstawa do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 2) Ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1363920,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1363920,75 PLN
| 2023-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |