Budowa zbiorników podziemnych retencyjnych wraz niezbędną infrastrukturą- w formule zaprojektuj i wybuduj
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00013303
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00013303/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-05 14:10
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc179368-760e-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 6750006257
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00013303 z dnia 2023-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zbiorników podziemnych retencyjnych wraz niezbędną infrastrukturą- w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pk.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zbiorników podziemnych retencyjnych wraz niezbędną infrastrukturą- w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc179368-760e-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00013303
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00270594/30/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa dwóch zbiorników podziemnych retencyjnych wraz z niezbędną infrastrukturą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00482542
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KA-2/147/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie wód deszczowych na obszarze kampusu PK „WARSZAWSKA” w formule zaprojektuj i wykonaj.
Zamówienie obejmuje:
Temat nr 1
a) opracowanie projektu budowlanego oraz uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń, w tym ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę,
b) opracowanie projektów technicznych wielobranżowych,
c) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,
d) sprawowanie nadzorów autorskich
Temat nr 2
a) roboty ziemne
b) roboty sanitarne: instalacje zewnętrzne wod.-kan., dostawa i montaż zbiorników, roboty towarzyszące
c) roboty elektryczne: zasilanie pompowni, przekładka kolidującej sieci nN, pomiary powykonawcze, roboty towarzyszące
Zakres zamówienia:
1) Pozyskanie następującej dokumentacji projektowej:
a) opracowanie mapy geodezyjnej do celów projektowych,
b) opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu (korekta załączonej koncepcji z uwzględnieniem wymagań warunków zabudowy / decyzji ULICP/ Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i uzgodnienie jej z Zamawiającym,
c) wykonanie dodatkowych prac przedprojektowych z uzyskaniem wymaganych uzgodnień związanych z projektem zagospodarowania terenu, takich jak:
- uzyskanie warunków przebudowy sieci i elementów infrastruktury kolidujących z planowaną inwestycją,
- inne wynikające z przyjętych rozwiązań;
d) uzyskanie ewentualnych wymaganych odstępstw dla rozwiązań niespełniających przepisów budowlanych,
e) uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń.
f) opracowanie projektu budowlanego oraz uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę,
g) opracowanie projektu technicznego wielobranżowego,
h) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,
h) sprawowanie nadzorów autorskich
2) Wykonanie robót budowlanych:
a) roboty ziemne
b) zasilanie elektryczne pompowni
c) przełożenie kolidującej sieci nN
d) wykonanie instalacji kanalizacji wraz z włączeniem do istniejących sieci zewnętrznych,
e) wykonanie instalacji wodociągowej wraz z włączeniem do istniejącej sieci zewnętrznej,
f) wykonanie instalacji elektrycznej zasilania pompowni wraz z włączeniem do istniejącej sieci zewnętrznej,
Szczegółowy opis i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (plik zip.), który zawiera: Koncepcję Programowo-Przestrzenną (KPP) oraz orientacyjny przedmiar robót.
Warunki realizacji zamówienia zawiera również projekt umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Uzasadnienie faktyczne: W niniejszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta . Wykonawca nie uzupełnił w wyznaczonym terminie na wezwanie Zamawiającego oświadczenia podmiotu trzeciego udostepniającego zasoby i zobowiązania tego podmiotu. W związku z powyższym zamawiający odrzuca ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit c ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2023-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |