Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach projektu „4 Żywioły – Gotowi na zmiany klimatu”

GMINA KORNOWAC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00037534
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00037534/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-16 07:33
Lokalizacja
Kornowac, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-065a2d3a-7731-44b2-93b0-b0dda5b3ade8
Identyfikator
6391979757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wozy strażackie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00037534 z dnia 2025-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach projektu „4 Żywioły – Gotowi na zmiany klimatu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORNOWAC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258411

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Raciborska 48

1.5.2.) Miejscowość: Kornowac

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-285

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kornowac.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kornowac.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-065a2d3a-7731-44b2-93b0-b0dda5b3ade8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach projektu „4 Żywioły – Gotowi na zmiany klimatu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-065a2d3a-7731-44b2-93b0-b0dda5b3ade8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00037534

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00082521/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach projektu „4 Żywioły – Gotowi na zmiany klimatu”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Cztery żywioły – gotowi na zmiany klimatu” współfinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Interreg Czechy – Polska 2021 – 2027, Priorytet 1 – Zintegrowany system ratownictwa i środowisko Cel 1.1 – Większa gotowość i transgraniczna zdolność do radzenia sobie z zagrożeniami i katastrofami na pograniczu czesko-polskim związanymi ze zmianami klimatu

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654858

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.11.2024.SŻ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia: Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach projektu „4 Żywioły – Gotowi na zmiany klimatu”
4.Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje zakup i dostawę lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego.
Przedmiot zamówienia samochód ratowniczo - gaśniczy musi m.in.:
a) być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad, w pełni sprawny i gotowy do użycia,
b) spełniać warunki i parametry techniczne określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej) – zał. nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu
2025-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy