Transport i odbiór zwierząt padłych w wyniku zdarzenia komunikacyjnego bądź innego na drogach wojewódzkich Województwa Podlaskiego w 2023r. z podziałem na zadania.
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00014495
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-09 09:06
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422542016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania odpadów biologicznych
Wykonawcy
5 przyznanych
PHU "GROT" SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ KRASOWSKI, ANNA MARIA KRASOWSKABiałystok, PL
103 680 PLNPHU "GROT" SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ KRASOWSKI, ANNA MARIA KRASOWSKABiałystok, PL
116 640 PLNPHU "GROT" SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ KRASOWSKI, ANNA MARIA KRASOWSKABiałystok, PL
102 384 PLNPHU "GROT" SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ KRASOWSKI, ANNA MARIA KRASOWSKABiałystok, PL
102 384 PLNPHU "GROT" SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ KRASOWSKI, ANNA MARIA KRASOWSKABiałystok, PL
64 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.