Zakup i dostawa śruty sojowej i rzepakowej
SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00014718
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-09 09:39
- Lokalizacja
- Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250007425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty rolnictwa i ogrodnictwa
Wykonawcy
10 przyznanych
AGROLOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLUB DOBRZYN, PL
48 376,44 PLNAGROLOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLUB DOBRZYN, PL
48 376,44 PLNAGROLOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLUB DOBRZYN, PL
48 376,44 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
49 426,2 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
49 426,2 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
49 426,2 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
81 502,2 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
81 502,2 PLNAMPOL - MEROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL
81 502,2 PLNAGROLOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLUB DOBRZYN, PL
81 502,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.