Dostawa wyposażenia gastronomicznego.
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH W WAŁCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00015463
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-09 11:29
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Elektryczne zaparzacze do kawyUrządzenia chłodnicze i mrożąceZmywarki do naczyńUrządzenia restauracyjne
Wykonawcy
4 przyznane
LU INDUSTRIALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIWarszawa, PL
106 026 PLNSUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKoszalin, PL
172 692 PLNADAM KOPROWSKIPiła, PL
33 414 PLNSUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKoszalin, PL
172 692 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.