Dostawa żywności, napojów i produktów pokrewnych oraz pro-duktów rolnictwa i rybołówstwa do Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” w Ciechanowie, ul. Batalionów Chłopskich 12
Dom Pomocy Społecznej "Kombatant"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00015488
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-09 11:34
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5661159527
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieWarzywa mrożoneRyby
Wykonawcy
4 przyznane
ZDZISŁAW ZIELONKOWSKIGlinojeck, PL
124 814 PLNZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW I AGNIESZKA PONICHTERABiałebłoto Kobyla 1 A, PL
54 490,88 PLNMORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
4387,4 PLNMORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
7384,4 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.