Podobne roboty budowlane w ramach zadania przebudowa (modernizacja) drogi powiatowej nr 2672 S ul. Dziechcinki w Wiśle na długości 900.00 m, dla remontu nawierzchni ul. Turystycznej
Gmina Wisła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00015527
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00015527/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-09 11:40
- Lokalizacja
- Wisła, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf35c914-9008-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5482405659
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00015527 z dnia 2023-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Podobne roboty budowlane w ramach zadania przebudowa (modernizacja) drogi powiatowej nr 2672 S ul. Dziechcinki w Wiśle na długości 900.00 m, dla remontu nawierzchni ul. Turystycznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3
1.5.2.) Miejscowość: Wisła
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Podobne roboty budowlane w ramach zadania przebudowa (modernizacja) drogi powiatowej nr 2672 S ul. Dziechcinki w Wiśle na długości 900.00 m, dla remontu nawierzchni ul. Turystycznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf35c914-9008-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00015527
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający w postępowaniu dla zadania Przebudowa (modernizacja) drogi powiatowej nr 2672 S ul. Dziechcinki w Wiśle część pierwsza, prowadzonego w trybie podstawowym, w SWZ oraz w ogłoszeniu przewidział możliwość realizacji zadania podobnego, a wartość szacunkowa tego zadania również została wliczona do wartości szacunkowej pierwotnego postępowania. Zadanie to jest zgodne z przedmiotem postępowania pierwotnego w trybie podstawowym. Dodatkowo Zamawiający wynegocjował te same ceny jednostkowe co zostały określone przez Wykonawcę w zamówieniu pierwotnym. Udzielono zamówienia zgodnie z art 305 pkt 1) w związku z art 214 ust 1 pkt 7,
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: RGŚ.271.35.2022.JP
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.2.2023.JP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 124390,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Podobne roboty budowlane w ramach zadania przebudowa (modernizacja) drogi powiatowej nr 2672 S ul. Dziechcinki w Wiśle na długości 900.00 m, dla remontu nawierzchni ul. Turystycznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153000,00 PLN
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogród Szymon Tetla, adres 43–229 ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381360105
7.3.3) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimskich 37a
7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-229
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2023-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |