Modernizacja infrastruktury drogowej polegająca na remoncie drogi powiatowej Nr 2015B od m. Kołaki Kościelne do m. Szczodruchy

POWIAT ZAMBROWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00016341
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00016341/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-09 13:21
Lokalizacja
Zambrów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a67e03ef-7236-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
7231628630
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00016341 z dnia 2023-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej polegająca na remoncie drogi powiatowej Nr 2015B od m. Kołaki Kościelne do m. Szczodruchy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZAMBROWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670255

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Zambrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 862712418

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatzambrowski.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzambrowski.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_zambrow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej polegająca na remoncie drogi powiatowej Nr 2015B od m. Kołaki Kościelne do m. Szczodruchy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a67e03ef-7236-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00016341

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009593/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja infrastruktury drogowej polegająca na remoncie drogi powiatowej Nr 2015B od m. Kołaki Kościelne do m. Szczodruchy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00473598/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.15.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5638455,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja infrastruktury drogowej polegająca na remoncie drogi powiatowej Nr 2015B od m. Kołaki Kościelne do m. Szczodruchy”.
Planowane do wykonania są roboty określone zostały w przedmiarach robót .
Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej przebudowywanej drogi oraz przygotowanie tymczasowych organizacji ruchu na czas budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawcy nie uwzględnili korekty w przedmiarach robót wprowadzonej w wyjaśnieniu SWZ. Miało to bezpośredni wpływ na cenę ofertową ofert tych Wykonawców Na etapie rozstrzygnięcia postępowania nie jest możliwa poprawa ofert. W związku z tym, mając na uwadze zasady uczciwej konkurencji, Zamawiający uznał, że zaistniała sytuacja jest przesłanką do unieważnienia postępowania, ponieważ stanowi niemożliwą do usunięcia wadę uniemożliwiającą zawarcie umowy niepodlegającej unieważnieniu w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6369282,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9392637,51 PLN

2023-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane