Kompleksowe wykonanie instalacji C.O., C.W.U. oraz Z.W. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 33
Miasto Mysłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00016480
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00016480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-09 13:37
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66c35cdf-5aab-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 2220009027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00016480 z dnia 2023-01-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowe wykonanie instalacji C.O., C.W.U. oraz Z.W. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 33
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Mysłowice
1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271570799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 21
1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzgk@mzgk.myslowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzgk.myslowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzgk.nowybip.pl/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe wykonanie instalacji C.O., C.W.U. oraz Z.W. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 332.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66c35cdf-5aab-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00016480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014195/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie wewnętrznej instalacji C.O. i C.W.U. w 3 obiektach położonych w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej numer 13, 21, 33
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Ograniczenie niskiej emisji poprzez poprawę efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych na terenie Miasta Mysłowice – etap II” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420069/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.27.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na kompleksowym wykonaniu instalacji C.O., C.W.U. i Z.W. w budynku położonym w Mysłowicach przy ul. Bytomskiej 33. 1) Roboty budowlane będą polegały w szczególności na wykonaniu wszelkich prac demontażowych i rozbiórkowych związanych z wykonaniem instalacji C.O. C.W.U. i Z.W. w obiekcie, wykonaniu właściwej wentylacji, kompleksowym wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i zimnej wody, w tym wykonaniu wymiennikowni i wszelkich niezbędnych prac do uruchomienia dostaw ciepła do obiektu oraz wykonania niezbędnych prób oraz wszelkich uzgodnień formalnoprawnych w tym m.in. zgłoszenia do UDT, itd. 2) Obiekt, w którym będą wykonywane prace to budynek mieszkalny wielorodzinny, wybudowany ok. 1890 roku, zlokalizowany przy ul. Bytomskiej 33 w Mysłowicach. 3) Prace będą wykonywane w zamieszkanym obiekcie i muszą być prowadzone w sposób niezakłócający normalnego funkcjonowania mieszkańców obiektu. 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 – Dokumentacja techniczna.
Zamawiający informuje, że poprzedni Wykonawca wykonujący przedmiotowe zadanie odstąpił od wykonywania umowy.
Zamawiający dopuszcza pozostawienie instalacji wykonywanych przez poprzedniego Wykonawcę, pod warunkiem udzielenia gwarancji na cały przedmiot zamówienia zgodnie z kryteriami określonymi w Rozdziale XIV.
Zamawiający nie posiada obustronnie podpisanego protokołu odbioru robót. W związku z tym Zamawiający wymaga odbycia obowiązkowej wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262522-6 - Roboty murarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 437287,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hydratec Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662135620
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-01-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |