Remont kwatery wojennej żołnierzy 11 Pułku Piechoty oraz mogiły nieznanego uczestnika Powstania Styczniowego położonego na cmentarzu parafialnym p.w. Świętej Trójcy w Będzinie

Miasto Będzin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00017281
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00017281/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-09 15:35
Lokalizacja
Będzin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-907767a7-708c-11ed-aea3-5a7c432eaced
Identyfikator
6252430128
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty na cmentarzach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00017281 z dnia 2023-01-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kwatery wojennej żołnierzy 11 Pułku Piechoty oraz mogiły nieznanego uczestnika Powstania Styczniowego położonego na cmentarzu parafialnym p.w. Świętej Trójcy w Będzinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Będzin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257446

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 20

1.5.2.) Miejscowość: Będzin

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 267 92 38

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.bedzin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedzin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umbedzin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kwatery wojennej żołnierzy 11 Pułku Piechoty oraz mogiły nieznanego uczestnika Powstania Styczniowego położonego na cmentarzu parafialnym p.w. Świętej Trójcy w Będzinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-907767a7-708c-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00017281

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016845/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont kwatery wojennej żołnierzy 11 Pułku Piechoty oraz mogiły nieznanego uczestnika Powstania Styczniowego położonego na cmentarzu parafialnym p.w. Świętej Trójcy w Będzinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00467923/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.28.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 138201,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont kwatery wojennej żołnierzy 11 Pułku Piechoty oraz mogiły nieznanego uczestnika
Powstania Styczniowego położonego na cmentarzu parafialnym p.w. Świętej Trójcy w Będzinie w związku z zawartym w
dniu 16 kwietnia 2007 roku porozumieniem nr SO.IX-5018-B/29/07 pomiędzy Wojewodą Śląskim, a Miastem Będzin w
sprawie powierzenia miastu opieki nad cmentarzami i grobami wojennymi znajdującymi się na jego terenie należy
przeprowadzić remonty przedmiotowych grobów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 8 do SWZ Specyfikacja techniczna wykonania i
odbioru robót oraz w załączniku nr 5, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f, 5g,5h do SWZ
Wykonawca przyjmując do wykonania ww. roboty obowiązany jest wykonać je ze szczególną starannością i dbałością o
interesy Zamawiającego, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz sztuką budowlaną. Przy wykonywaniu robót
należy stosować wyroby dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie zgodnie z ustawą z dnia 07 lipca 1994 r.
Prawo budowlane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-01-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane