Dostawa nowego oprzyrządowania do tabletkarki rotacyjnej Kilian T400

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00038038
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00038038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-16 09:12
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-385abbeb-ff05-493f-aa7c-03297ae1701d
Identyfikator
7160002098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części maszyn ogólnego zastosowania

Wykonawcy

1 przyznane

ADAMUS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
221 040,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00038038 z dnia 2025-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa nowego oprzyrządowania do tabletkarki rotacyjnej Kilian T400

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-110

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ins.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ins.lukasiewicz.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ins_pulawy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prace Naukowe i Badania Rozwojowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa nowego oprzyrządowania do tabletkarki rotacyjnej Kilian T400

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-385abbeb-ff05-493f-aa7c-03297ae1701d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00038038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00646654

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INS/FW-27/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprzyrządowania do tabletkarki rotacyjnej Kilian T400 do produkcji katalizatora w postaci pierścieni Raschiga fi 5/fi 2,5.
Zakres zamówienia obejmuję dostawę oprzyrządowania do produkcji katalizatora składającego się:
1. Stempla górnego EUD wg rysunku SGD5P25A – 55 szt.
2. Stempla kołnierzowego dolnego wg rysunku KDLD5P25 – 110 szt.
3. Rdzenia z powłoką ADACON wg rysunku A-5688-01A – 275 szt.
4. Matrycy EUB o 5,00mm z wejściem z obu stron, stal 1.2379 z wkładką węglika wg rysunku MLB5HW2 – 55 szt.
Oprzyrządowanie musi zostać wykonane zgodnie z załączonymi rysunkami.
Wykonawca udzieli 12 miesięcznej gwarancji na dostarczone oprzyrządowanie. Miejsce dostawy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13A, 24 – 110 Puławy

4.5.3.) Główny kod CPV: 42950000-0 - Części maszyn ogólnego zastosowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221040,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221040,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221040,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADAMUS SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252721368

7.3.3) Ulica: ul. Złota 59

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-120

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221040,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2025-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy