Poprawa efektywności energetycznej budynków Starostwa Powiatowego i Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie wraz z adaptacją pomieszczeń.

POWIAT KĘTRZYŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00017758
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00017758/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-10 08:16
Lokalizacja
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc5aff5d-6fb6-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
7421842131
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00017758 z dnia 2023-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków Starostwa Powiatowego i Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie wraz z adaptacją pomieszczeń.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KĘTRZYŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742451

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1

1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izabela.dados@starostwo.ketrzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.starostwo.ketrzyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/696705

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynków Starostwa Powiatowego i Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie wraz z adaptacją pomieszczeń.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc5aff5d-6fb6-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00017758

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036327/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Poprawa efektywności energetycznej budynków Starostwa Powiatowego i Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie wraz z adaptacją pomieszczeń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00472569/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.PK.343.33.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynków Starostwa Powiatowego i Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie wraz z adaptacją pomieszczeń w oparciu o załączniki opisane w ust. 3.
Obejmuje w szczególności:
1) wykonanie projektów dwóch instalacji fotowoltaicznych dla dwóch budynków: Starostwa Powiatowego i Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie,
2) wykonanie instalacji fotowoltaicznych dla dwóch budynków: Starostwa Powiatowego i Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie na podstawie wykonanych projektów,
3) Wykonanie projektu wielobranżowego adaptacji garaży budynku Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie na pomieszczenia socjalno-sanitarne dla pracowników,
4) wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji garaży budynku Zarządu Dróg Powiatowych w Kętrzynie na pomieszczenia socjalno-sanitarne dla pracowników na podstawie wykonanego projektu wielobranżowego,
5) wykonanie dwóch tablic informacyjnych z logo programu „Polski Ład”.
2. Szczegółowe rozwiązania a w szczególności techniczne, technologiczne, materiałowe, organizacyjne, określa:
1) Program Funkcjonalno- Użytkowy - zał. nr 8 do SWZ;
2) Wzór tablicy informacyjnej - zał. nr 9 do SWZ
3. Szczegółowe informacje w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący zał. nr 7 do SWZ.
Pełny zapis w rozdz. VI SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W odpowiedzi na ogłoszenie o w/w zamówieniu ofertę złożył 1 Wykonawca; Karol Szymon Siłkowski „ARS”, ul. Gałczyńskiego 60, 11-440 Reszel z kwotą 2.184.111,00 zł. Powyższa cena oferty przekracza kwotę, którą Zamawiający wskazał jako przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia (1.800.000,00 zł) o 21,34 %. Zamawiający w obecnej sytuacji nie może zwiększyć kwoty na realizację inwestycji do ceny oferty złożonej w postępowaniu.
W tych okolicznościach unieważniono postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp.
2023-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane