Przebudowa drogi gminnej nr 131004C w km od 0+000,00 do 0+260,80 km (ul. Boczna w Żninie).
Gmina Żnin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00017785
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00017785/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-10 08:21
- Lokalizacja
- Żnin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18ea41e1-4812-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5621790969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00017785 z dnia 2023-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 131004C w km od 0+000,00 do
0+260,80 km (ul. Boczna w Żninie).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żnin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 700-lecia 39
1.5.2.) Miejscowość: Żnin
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-400
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523031301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.ciszak@gminaznin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.um.znin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/znin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 131004C w km od 0+000,00 do0+260,80 km (ul. Boczna w Żninie).
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18ea41e1-4812-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00017785
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040632/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa drogi gminnej nr 131004C w km od 0+000,00 do 0+260,80 km (ul. Boczna w Żninie).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00383769/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGPI.272.24.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest przebudowa ul. Bocznej w Żninie. W zakres inwestycji wchodzi przebudowa pasa drogowego, obejmująca jezdnię oraz zjazdy do posesji, budowa chodnika a także wykonanie odcinka sieci kanalizacji deszczowej, jak również przeprowadzenie niezbędnej wycinki drzew i krzewów, oraz wymianę słupów oświetleniowych. W ramach opracowania zaprojektowano ułożenie nawierzchni jezdni z kostki betonowej koloru grafitowego, chodnik i zjazdy z kostki betonowej koloru szarego. Odprowadzenie wód opadowych z powierzchni utwardzonej jezdni, chodników i zjazdów za pomocą sieci kanalizacji deszczowej. Zamierzenie inwestycje obejmuje również wycinkę drzew i krzewów, kolidujących z przedmiotową inwestycją, która wynika z zaplanowanej przebudowy pasa drogowego i obejmuje pospolite gatunki.
W stanie istniejącym nawierzchnia przedmiotowego terenu to zdeformowana droga gruntowa, która ma nierówności i zapadnięcia. Brak istniejącego odwodnienia - odprowadzenie wód odbywa się na miejscu do podłoża gruntowego. Ulica Boczna służy obsłudze komunikacyjnej terenów przyległej zabudowy mieszkaniowej i komercyjnej i jest połączona z drogą gminną
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty najtańszej przekracza środki przeznaczone na realizację zadaniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2664395,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3001841,30 PLN
| 2023-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |