ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH SEGREGOWANYCH WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM I DZIERŻAWĄ POJEMNIKÓW DLA OBIEKTÓW KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W WEJHEROWIE I JEDNOSTEK JEJ PODLEGŁYCH
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00018444
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-10 09:55
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5830010088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wywozu stałych odpadów miejskich
Wykonawcy
7 przyznanych
EKOZUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWejherowo, PL
66 398,1 PLNEKOZUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWejherowo, PL
9591,74 PLN"ELWOZ ECO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSierakowice, PL
22 579,2 PLNDARIUSZ GRUBALuzino, PL
11 280 PLNDARIUSZ GRUBALuzino, PL
10 704 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SANITARNO-PORZĄDKOWYCH 'SANIPOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
19 771,2 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SANITARNO-PORZĄDKOWYCH 'SANIPOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
19 771,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.